Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej "Budowlani"

Aktualności

 

ZESTAWIENIE SZKÓŁ ZAKWALIFIKOWANYCH DO  FINAŁU

OLIMPIADY BUDOWLANEJ  „BUDUJ Z PASJĄ 2018r.

W ZABRZU W DNIACH 9-11.04.2018

REGION MAZOWIECKI

CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO, UL MIŃSKA1/5,WARSZAWA

1.

Zespół Szkół Budowlanych - Włocławek

  1. Gawrysiak Bartosz
  2. Pasternak Damian

2.

Zespół Szkół Zawodowych im Marszałka F. Bielińskiego w Górze Kalwarii, ul Budowlanych 14.

  1. 1. Sowa Sebastian

2. Krawczyk Adrian

REGION SLĄSKI

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANO – CERAMICZNYCH, UL. BOJKOWSKA 16, 44-100 GLIWICE

1.

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Zabrze

Zespół Szkół Budowlano-Ceramicznych  Gliwice

  1. Michał Dobrzyniecki
  2. Jacek Skotnicki

6.

Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku

 

  1. Szymon Dronszczyk
  2. Michał Paszak

7.

Zespół Szkół Budowlanych im. K.K. Baczyńskiego

w Chorzowie

  1. Adam Kukulski
  2. Adrian Miłek

10.

Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Zabrze

GOSPODARZ FINAŁU

  1. Piotr Krak
  2. Patryk Szeszko

REGION ŁÓDZKI

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1, UL WOJSKA POLSKIEGO 32 , 98-300 WIELUŃ.

1.

Zespół Szkół Nr 1 w Wieluniu

  1. 1. Bartosz Kałuża
  2. 2. Filip Wlazły

2.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica
w Wieruszowie


 
  1. 1. Mariusz Myszor
  2. 2. Karolina Karsznia

REGION WARMIŃSKO-MAZURSKI

ZESPÓŁ SZKÓŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I USŁUG IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA,UL. OBROŃCÓW POKOJU 44, 82-300 ELBLĄG

1.

Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej                w Olsztynie

 

  1. Elżbieta Szatkowska
  2. Weronika Poduszko

2.

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska I Usług im. M. Kopernika          w Elblągu

  1. Sylwester Wróblewski
  2. Piotr Antonowicz

REGION LUBELSKI

ZSB IM. EUGENIUSZ KWIATKOWSKIEGO, UL. SŁOWICZA 3, LUBLIN

1.

Zespół Szkół nr2  im Eugeniusza Kwiatkowskiego

w Puławach

  1. Tomasz Adamczyk
  2. Michał Bocian

2.

Zespół Szkół Budowlanych im Eugeniusza Kwiatkowskiego

w Lublinie

 

  1. Julia Cudak
  2. Mateusz Drozd

 

REGION SANDOMIERSKI

ZSTIO  UL. SŁOWACKIEGO 37, 27-600

1.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im gen. Władysława Sikorskiego  I CKP w Tarnobrzegu

  1. Grzegorz Rękas
  2. Paweł Szelest

2.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im.Tadeusza Kościuszki     w Stalowej Woli

  1. Adrian Kowalik
  2. Jakub Kucharczyk

4.

Zespół Szkół nr 1 im. Ambrożego Towarnickiego w Rzeszowie

  1. Adam Matejek
  2. Rafał Dżrzał

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny